Снимки chernomorepfc.bgМного млади играчи взеха участие във втората проверка на моряаците.Черно

...

Младоци играха за Черно море при равен с дубъла на ЦСКА 1948

Снимки chernomorepfc.bg

Много млади играчи взеха присъединяване във втората инспекция на " моряаците ".

Черно море приключи 0:0 с ЦСКА 1948 II във втората си контрола от зимната подготовка. „ Моряците “ на Илиан Илиев бяха по-добрият тим на тежкия терен в Обзор, като сътвориха положителни положения за гол, само че не съумяха да ги осъществят. В дуела наставникът на варненци употребява 25 футболисти, сред които и юноши от школата на клуба.

Снимки вижте

Следващата инспекция на Черно море е против Черноморец Балчик. Спарингът ще е на 19 януари от 14 часа на стадион „ Младост “ във Варна, написа chernomorepfc.bg.

В 7-ата минута Мартин Дичев и Ники Златев разиграха по левия фланг, като бранителят съумя да центрира рисково в наказателното поле, където Исмаил Иса опита да играе с глава, само че топката бе избита в корнер. При центрирането от ъглов още веднъж Иса скочи над всички, само че кълбото му пристигна високо и не съумя да насочи удар.

В 30-ата минута Ангел Ангелов и Лъчезар Йорданов отстъпиха местата си на Димитър Петро и Калин Георгиев.

В 31-вата минута Алекс Фернандес центрира отдясно към наказателното поле, където Ники Златев стреля, само че едва, с цел да затрудни вратаря на ЦСКА 1948. В 38-ата минута Виктор Попов центрира в наказателното поле, където Димитър Петров плонжира с глава, само че стреля в навън. В 40-ата минута Исмаил Иса отстъпва мястото си на Закария Беншаа.

В 41-вата минута Алекс Фернандес центрира към пенала, където футболист на столичани в опит да почисти топката с глава, стреля в напречната греда. В 45-ата минута Алекс Фернандес получи топката в пенала, обърна се и стреля към вратата, само че стражът на ЦСКА 1948 мазета. Топката попадна в Николай Златев, само че играчът на „ моряците “ бе в засада.

На почивката Илиан Илиев направи 8 смени, като в игра останаха Калин Георгиев, Димитър Петров и Закария Беншаа. Останалите са Иван Дюлгеров, Живко Атанасов, Наско Янков, Цветомир Панов, Александър Василев, Стефан Велев, Мазир Сула и Мишаел Алвеш.

Още в 46-ата минута Закария Беншаа можеше да осъществя, само че от добра позиция, не съумя да откри добре топката.

В 56-ата минута Закария Беншаа открадна топката от защитник, напредна и бе съборен пред наказателното поле, а Александър Василев извърши пряк-свободния удар, само че стреля право в ръцете на вратаря.

Берк Бейхан и Матеус Машадо сменят Калин Георгиев и Димитър Петров в 60-ата минута на дуела.В 63-ата Закария засече центриране на Сула, само че вратарят улови. В 79-ата Марин Петков размени Закария Беншаа.

В 85-ата Мазир Сула центрира от фаул, вдясно от вратаря на ЦСКА 1948, Марин петков стреля с глава, само че около страничната греда.

Край на мача.

Стартов състав: Георги Георгиев, Росен Стефанов, Петар Босанчич, Мартин Дичев, Виктор Попов, Васил Панайотов, Лъчезар Йорданов, Ангел Ангелов, Николай Златев, Алекс Фернандес, Исмаил Иса

Резерви: Иван Дюлгеров, Галин Григоров, Цветомир Панов, Живко Атанасов, Димитър Петров, Наско Янков, Александър Василев, Стефан Велев, Мишаел Алвеш, Мазир Сула, Берк Бейхан, Калин Георгиев, Марин Петков, Закария Беншаа, Матеус Ферейра.
Източник: petel.bg